Zabrze Fundacja Betlehem
XX Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych
Wszelkie informacje

Bogumiła Szczęch
tel.: 502-457-838
e-mail: boguniaszczech@gmail.com

Aktualności

XX Zabrzańskie Szosowe... ODBĘDĄ SIĘ!!!

Data dodania: 2023-09-02

Szanowni Państwo!

Z wielką radością informujemy, że XX edycja ZSWRN nareszcie się odbędzie. Nowym Organizatorem jest zabrzańska Fundacja Betlehem Dom Chleba we współpracy z Radą Dzielnicy Biskupice oraz przy wsparciu Urzędu Miasta Zabrze.

Dyrektorem zawodów została biskupicka radna p. Bogumiła Szczęch.

Tegoroczna edycja będzie przeznaczona dla dzieci, młodzieży i seniorów. Jest to spowodowane zmieniającymi się uwarunkowaniami infrastrukturalnymi, finansowymi oraz potrzebą zdobycia doświadczenia przez nowych organizatorów (wspieranych merytorycznie przez poprzednich).

Mamy wielką nadzieję, że dzieci, młodzież i seniorzy licznie wezmą udział w naszych zawodach. Jak zawsze każdy - bez wyjątku - zostanie nagrodzony! 

Osoby w wieku 19-59 lat prosimy w tym roku o zrozumienie i cierpliwość. Za rok postaramy się zorganizować zawody już w pełnym wymiarze. Tymczasem zapraszamy Was do kibicowania Waszym dzieciom i rodzinnym seniorom.

Spotykamy się na starcie w niedzielę 24. września o godz. 12:00. Wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie i Facebooku.

Postaramy się Was nie zawieść, a i Wy bądźcie z nami dając nam pozytywną energię i mobilizację do kontynuacji i rozwoju tego wspaniałego, wieloletniego dzieła.

Sponsorzy:
więcej
Patroni medialni
i partnerzy:
więcej

Bogumiła Szczęch 502 457 838
wyślij wiadomość e-mail

wykonanie: kotonski.pl
Menu