Zabrze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
XX Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych
Wszelkie informacje
ks. Rafał Wyleżoł
tel.: 601-295-446
e-mail: rwylezol@wp.pl
Katarzyna Kłysik
tel.: 606-911-788
e-mail: kasiaklysik@wp.pl 
Aktualności

Ważne informacje organizacyjne:

Data dodania: 2019-09-21


1) PARKOWANIE. Organizator zawodów NIE ZAPEWNIA miejsc parkingowych w pobliżu startu/mety. Plac położony przy ul. Hagera znajdujący się za punktem rejestracyjnym wyścigów jest terenem prywatnym, służącym obecnie jako skład materiałów budowlanych. Wjazd na ten teren odbywa się tylko na własną rękę i odpowiedzialność. Ok. 300 m od startu/mety znajduje się duże Centrum Handlowe Platan, gdzie można bezpiecznie pozostawić samochód.

UWAGA! W dniu zawodów od godz. 11:00 będzie możliwość pozostawienia samochodu na placu manewrowym LOK-u przy ul. Kasprowicza. Stamtąd można dojść na miejsce startu/mety ulicą Hagera lub "na przełaj" przez teren zrekultywowany. Aby zobaczyć mapkę należy kliknąć w zdjęcie nad postem,a następnie w miniaturkę.

2) GASTRONOMIA. Niestety w tym roku nie jesteśmy w stanie zorganizować (jak to było do tej pory) punktu gastronomicznego z napojami i ciastami. Powodem tego są braki kadrowe w gronie osób, które to zapewniały oraz oraz przepisy sanepid. Prosimy o zabezpieczenie się w potrzebne produkty na własną rękę.

Patroni medialni
i partnerzy:
więcej
ks. Rafał Wyleżoł, tel.: 601-295-446
Katarzyna Kłysik, tel. 606-911-788
wyślij wiadomość e-mail
wykonanie: kotonski.pl
Menu